SmackDown
Smackdown.Forum9.Biz --> Smackdownforum9.tk Üye olmadığınız tespit edildi daha kaliteli hizmet için üye olun lütfen üyesiniz giriş yapın!
SmackDown
Smackdown.Forum9.Biz --> Smackdownforum9.tk Üye olmadığınız tespit edildi daha kaliteli hizmet için üye olun lütfen üyesiniz giriş yapın!
SmackDown
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SmackDown

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» WWE Smackdown The Undertaker İşaret
Smackdown Bilgileri Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 2:16 pm tarafından The Undertaker

» www.ONLİNEFİLMOYUN.net | www.ONLİNEFİLMDİZİ.Megabyet.Net
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:44 pm tarafından The Undertaker

» Beğen
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 6:04 pm tarafından The Undertaker

» Smackdown İçin 100 e kadar say
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 5:59 pm tarafından The Undertaker

» WRESTLEMANİA
Smackdown Bilgileri Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 4:50 pm tarafından The Undertaker

» Shawn Micheals vs Stone Cold
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:51 pm tarafından The Undertaker

» Shawn Michaels vs Stone Cold
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:51 pm tarafından The Undertaker

» Seri'yi 2 yıl boyunca sonlandırmaya çalıştı ama ikisindede başaramadı.
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 5:36 pm tarafından The Undertaker

» Undertaker 18-0
Smackdown Bilgileri Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 4:16 pm tarafından The Undertaker

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Smackdown Bilgileri

YazarMesaj
The Undertaker
Admin
The Undertaker

WWE Karakter puanın : 530

Kişi sayfası
SmackDown: SmackDown

Smackdown Bilgileri Empty
MesajKonu: Smackdown Bilgileri   Smackdown Bilgileri Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 7:23 pm

Arkadaşlar çoğunuz merak ediyosunuzdur eskiler ne yapıyor diye.Bende herkesin merakını gidermek için böyle bir konu açayım dedim.Yazıların hepsi kendi düzenlememdir.Bide aşağıdakilerin hepsi Flash Tv"de çıkmıyordu ama ben yazayım dedim

Sting
Şu an TNA"da güreşmektedir ve TNA"daki Main Event Mafıa adlı grubun lideridir.Hatta ben maçlarını bile izliyorum Sting"in.Bugün bir maç yaptı.

Kurt Angle
Oda Sting gibi şu an TNA"da ve Main Event Mafıa grubunun üyesi.Bildiğim kadarıyla şu an TNA"daki World Heavyweight Kemer"ini sahibi.

Booker T
Şaşıracaksınız ama oda TNA"da Main Event Mafıa adlı grubun üyelerinden biri.Şu an Scott Steiner ile birlikte Tag Team Kemer"inin sahibi.

Big Sexy(Kevin Nash)
İnanmıycaksınız ama oda TNA"da ve Main Event Mafıa adlı grubun üyesi.Şu an TNA Legends kemerinin sahibi.

Bobby Lashley

Oda şu an TNA"da ama o Main Event Mafıa grubunun üyesi değil

Mick Foley
Oda şu an TNA"da güreşmektedir.
http://smackdown.forumsmotion.com

Smackdown Bilgileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raw Bilgileri
» Ecw Bilgileri
» Smackdown Bilgileriniz